Pobierz nową wersję Adobe Flash

Tylko bardzo mała grupa ludzi przeżyje całe życie bez pomocy lekarza - bez względu na zakres leczenia, większość z nas będzie korzystała z dobrodziejstw medycyny, żeby zachować zdrowie i żyć dalej.
Są też ludzie, którzy pomocy lekarza potrzebują na samym początku, na etapie poczęcia i tworzenia się nowego istnienia - tym właśnie zajmujemy się w klinice nOvum.

Witamy serdecznie i życzymy powodzenia!

Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum w Warszawie, została założona w 1994 roku przez dr Katarzynę Kozioł i dr. Piotra Lewandowskiego.
Początkowo mieściła się na parterze typowego ursynowskiego bloku mieszkalnego, a od 2004 roku działa we własnym, nowoczesnym budynku o powierzchni 2000m2, przy ulicy Bocianiej 13 w Warszawie.

Dzisiejsza Przychodnia nOvum zatrudnia 33 lekarzy specjalistów z zakresu ginekologii rozrodu, położnictwa, andrologii, endokrynologii, urologii, anestezjologii, genetyki, interny, psychologii i seksuologii a także ponad 90 osób personelu pomocniczego i jest największym ośrodkiem leczenia niepłodności w kraju.

15 lat pracy to kolejne wprowadzanie coraz bardziej zaawansowanych i skutecznych metod leczenia: w 1995 roku zespół nOvum jako pierwszy w Polsce wykonał z sukcesem zabieg mikroiniekcji plemnika do komórki jajowej (ICSI), a rok później naszym lekarzom udało się uzyskać ciążę z plemników aspirowanych z najądrzy i jąder (ICSI-PESA, ICSI-TESA), 2006 rok to pierwsza w Polsce ciąża uzyskana z komórek jajowych dojrzewających poza organizmem kobiety (IVM). A w 2007 roku nasze doświadczenie w kriokonserwacji materiału biologicznego pozwoliło na uzyskanie ciąży z zamrożonych a następnie rozmrożonych komórek jajowych.

Najnowszą metodą leczenia, wprowadzoną w 2009 roku jest diagnostyka ciałka kierunkowego komórki jajowej pod kątem prawidłowości genetycznej.

Nowocześnie wyposażone laboratoria i sale zabiegowe umożliwiają wykonywanie znakomitej większości badań i zabiegów niezbędnych w diagnostyce i terapii niepłodności.

Proponujemy naszym Pacjentom wszystkie współcześnie dostępne i skuteczne metody leczenia niepłodności. Efektywność leczenia w naszej klinice utrzymuje się na poziomie najlepszych światowych ośrodków i corocznie jest raportowana do European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) - największego europejskiego towarzystwa naukowego zrzeszającego lekarzy, naukowców, embriologów i biologów zajmujących się medycyną rozrodu, efektem 15 lat pracy Zespołu nOvum i zaufania, którym obdarzyli nas Pacjenci jest ponad 9 500 ciąż. Choć trudno sobie to wyobrazić, ale gdyby wszystkie nasze ciężarne Pacjentki zajęły miejsca w 25-osobowych szkolnych klasach, tych klas byłoby 360...

Wieloletnie doświadczenie w zamrażaniu, przechowywaniu i rozmrażaniu ludzkich komórek, własne, znajdujące się na terenie kliniki pomieszczenia z licznym kriostatami służącymi do przechowywania zamrożonego materiału, stabilny i pewny system zabezpieczenia stałego zasilania w energię elektryczną, pozwoliło na stworzenie Banku Komórek Macierzystych nOvum.

Dla wygody naszych Pacjentów w obrębie budynków Przychodni powstała apteka nOva,gdzie można zaopatrzyć się we wszystkie leki stosowane w leczeniu niepłodności.

Oprócz usług medycznych na najwyższym poziomie, staraliśmy się przygotować wnętrza, których klimat i aranżacja pozwoli przyjemnie spędzić czas Pacjentom oczekującym na wizytę lub wyniki badań. Zapraszamy do kawiarni i kącików wypoczynkowych. Latem do Państwa dyspozycji jest pełen zieleni i kwiatów ogród, który otacza przychodnię. Rosną tu jabłonie, holenderskie róże, oraz unikalne w naszym klimacie sekwoje.

W niedalekiej przyszłości mamy nadzieję na rozszerzenie proponowanych usług medycznych o ofertę szpitala położniczego, który będzie sąsiadował z Przychodnią - zapewni nam to możliwość opieki medycznej nad małym pacjentem od poczęcia do narodzin...

Szanowni Państwo, zapraszamy do Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum! Mamy nadzieję, że dzięki właściwej diagnostyce i leczeniu uda nam się zrealizować Państwa marzenia o narodzinach własnych dzieci.
Zapraszamy do działu ?Nowy Pacjent?.