Odzyskaj równowagę i uwolnij wewnętrzną siłę! Techniki świadomego oddychania

Udostępnij:

2 lipca o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum wszystkich pacjentów będących w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, którzy chcieliby nauczyć się jak wykorzystać oddech, aby uwolnić się od emocjonalnych napięć, zredukować stres i odzyskać energię potrzebną do dalszego leczenia.

Zapraszamy do poznania sposobów pracy z oddechem – uniwersalnych i wartościowych na każdym etapie rozwoju osobistego, pomagających pogłębić kontakt z ciałem i własnymi emocjami.
Sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami jest wiele i warto szukać tych, które wykorzystamy jako właściwe dla nas. Techniki świadomego oddychania skutecznie pomagają zarówno w życiu codziennym, jak i w trudnych sytuacjach. Pozwalają usunąć napięcia z ciała, integrują ciało z psychiką, przywracają witalność i zdrowie, pozytywnie wpływają na dotlenienie organizmu, ułatwiają lepsze zrozumienie własnych potrzeb, pozwalają kontrolować negatywne myślenie i uczą jak zapanować nad emocjami w trudnych momentach, które mogą pojawić się w trakcie starań o dziecko.
Warsztat ma charakter relaksacyjno – rozwojowy i oparty będzie o praktyczną pracę z ciałem, dlatego prosimy o swobodny ubiór w trakcie zajęć.  Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.
Warsztat oparty będzie o następujące zagadnienia:

  • Dlaczego oddech jest tak ważny dla naszego samopoczucia fizycznego i psychicznego? Jak lepiej zadbać
    o siebie i poczuć się lepiej?
  • Techniki świadomego oddychania, które pozwalają na pozbycie się napięć, odzyskanie równowagi
    i uwolnienie wewnętrznej siły do dalszego leczenia. Ćwiczenia praktyczne.
  • Kontakt z ciałem i emocjami, doświadczanie wewnętrznej spójności.

Prosimy o zapisy telefoniczne 22.566 80 00 lub mailowe: rejestracja@novum.com.pl  Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (grupa do 16 osób). Warsztaty są finansowane przez Klinikę nOvum i odbywają się w Klinice nOvum, ul. Bociania 13, przewidywany czas zakończenia spotkania: godzina 15-ta.