• Hol główny

Kontakt do działów nOvum

Kontakt do poszczególnych działów

Dyrektor Przychodni Lekarskiej nOvum

lek. Piotr Lewandowski

kontakt przez asystentkę: 
Joanna Dworska - Mamla

22 566 80 00 wew. 215
joanna.dworska@novum.com.pl

Dyrektor ds. Medycznych Przychodni Lekarskiej nOvum

lek. Katarzyna Kozioł

kontakt przez asystentkę:
Agnieszka Nowicka

22 566 80 00 wew. 115
agnieszka.nowicka@novum.com.pl

Wicedyrektor Przychodni Lekarskiej nOvum

lek. Jan Lewandowski

kontakt przez: Astrida Szulińska

22 566 80 00 wew. 110
astrida.szulinska@novum.com.pl

Dyrektor ds. Jakości; Inspektor Ochrony Danych

Marzena Secomska

22 566 80 00 wew. 129
marzena.secomska@novum.com.pl

Dyrektor ds. Procesu Leczenia

Jadwiga Dowgiałło - Smolarczyk

22 566 80 00 wew. 330
jadwiga.dowgiallo@novum.com.pl

Dyrektor ds. Komunikacji

Marta Świerżewska

22 566 80 00 wew. 202
marta.swierzewska@novum.com.pl

Prawnik Przychodni Lekarskiej nOvum

Marzena Ożga - Zgud

22 566 80 00 wew. 234
prawnik@novum.com.pl

Kierownik ds. Marketingu

Agnieszka Rudzińska

22 566 80 00 wew. 326
agnieszka.rudzinska@novum.com.pl

Dział administracyjno - techniczny

Piotr Pankowski

22 566 80 00 wew. 224
piotr.pankowski@novum.com.pl

Kierownik ds. HR

Sławomir Szlasa

22 566 80 00
slawomir.szlasa@novum.com.pl

Kierownik Działu IT

Krzysztof Sukiennicki

22 566 80 00 wew. 260
krzysztof.sukiennicki@novum.com.pl

Dział kadr

Elżbieta Krzymińska

22 566 80 00 wew. 196
elzbieta.krzymińska@novum.com.pl

Public relations

Agnieszka Nowicka

22 566 80 00
agnieszka.nowicka@novum.com.pl

Dział zakupów

Jacek Buliński

22 566 80 00 wew. 107
jacek.bulinski@novum.com.pl

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym obowiązującym w Przychodni Lekarskiej nOvum rozmowy telefoniczne przychodzące na numer telefonu 22 566 80 00 i wychodzące z wszystkich telefonów stacjonarnych Przychodni są nagrywane.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies . Więcej informacji