• Hol główny

Asystent Administratora IT

Przychodnia Lekarska nOvum to ośrodek o ugruntowanej pozycji rynkowej, od 1994 roku specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Tworzymy doświadczony Zespół wykorzystujący najnowsze technologie i naukowe osiągnięcia medycyny, a efektem naszej wieloletniej pracy, zaangażowania oraz jakości świadczonych usług jest ponad 22 000 ciąż uzyskanych w wyniku leczeniu niepłodności. Dołącz do zespołu, którzy tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, 50% Zespołu pracuje w nOvum dłużej niż 10 lat!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sieciami informatycznymi i systemami telefonicznymi;
  • znajomość budowy komputera;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją anglojęzyczną;
  • poczucie humoru.

 Zakres obowiązków:

  • monitoring sieci LAN/WAN;
  • administracja domeną Active Directory;
  • rozwiązywania problemów informatycznych;
  • obsługa systemów telefonicznych;
  • znajomość budowy komputera (proste naprawy, reinstalacje);
  • konfiguracje oprogramowania biurowego.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • stabilne zatrudnienie;
  • dobre warunki pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w zgranym zespole.

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: rekrutacja@novum.com.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Asystent Administratora IT". Referencje z poprzednich miejsc pracy mile widziane.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"