14 stycznia zapraszamy na warsztaty: „Jak w nOvym roku zadbać o siebie i rozpocząć nOvy etap :)”

Udostępnij:

Przychodnia Lekarska nOvum i dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeuta zapraszają na warsztaty:
Jak w nOvym roku zadbać o siebie i rozpocząć nOvy etap
14 stycznia o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum wszystkie Panie będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o tym jak odzyskać dostęp do własnej siły, wydobyć pełnię kobiecej energii i bez lęku zadbać o swój dobrostan, a wszystko to, by zamknąć dotychczasowy etap leczenia i otworzyć się na nowe możliwości. To także spotkanie dla kobiet potrzebujących wsparcia w nauce stawiania granic, mówieniu o swoich potrzebach i poczuciu bycia wartościową, silną kobietą.

Przełom roku, to  czas rodzinnych spotkań, podczas których zapewne niejedna z nas usłyszy lub usłyszała „to” pytanie – ‘a kiedy Wy?’… I zapewne część z tych spotkań skończyła się przytłaczającym smutkiem i poczuciem osamotnienia. Tak nie musi być! Nieświadomie litość mylona bywa z empatią, a „dobre rady” ze wsparciem. I pomimo dobrych intencji w tle, nie musisz biernie przyjmować bolesnych komunikatów, nie chcąc urazić swoich rozmówców lub nie czując się na siłach do rozmowy.  Koszty emocjonalne, które ponosisz w takich sytuacjach źle działają na psychikę, wiarę w siebie i system immunologiczny. Czas to zmienić!
Z nOvym Rokiem zadbaj, aby dostać to, czego naprawdę potrzebujesz w trakcie leczenia. Poczuj siłę, która płynie z możliwości stawiania granic, decydowania o sobie i dbania o to, co uznasz za dobre dla siebie na drodze do macierzyństwa. Poczuj moc, która przywraca podmiotowość w relacjach z innymi, pozwala sięgać po to, czego chcesz bez poczucia winy. Zadbaj, aby mimo trudności leczenia było Ci najlepiej jak to możliwe.
Na warsztacie, będziesz miała możliwość uporządkowania swoich emocji związanych z leczeniem i nadasz im nowe znaczenie, aby następnie zostawić je za sobą i z nadzieją oraz nOvą przestrzenią w sobie rozpocząć nOvy etap leczenia.
Zagadnienia, które poruszymy w trakcie warsztatu to:

  • Jak spokojnie i bez lęku stawiać granice w relacjach rodzinnych i w grupach społecznych.
  • Jak odzyskać dostęp do wewnętrznej siły i bez poczucia winy wziąć dla siebie to, czego potrzebujesz w trakcie starań o dziecko.
  • Jak uporządkować w sobie emocje związane z dotychczasowym etapem leczenia, jak z szacunkiem zostawić je za sobą i otworzyć się na możliwości, które są przed Tobą.
  • W jaki sposób być w relacji z Partnerem, aby była ona dla Ciebie źródłem wsparcia.

Zapraszamy!
Prosimy o zapisy telefoniczne 22.566 80 00 lub mailowe: rejestracja@novum.com.pl  Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (grupa do 16 osób). Warsztaty są finansowane przez Klinikę nOvum i odbywają się w Klinice nOvum, ul. Bociania 13, przewidywany czas zakończenia spotkania: godzina 15-ta.