3 czerwca zapraszamy na warsztaty: „Odkryj, co chce powiedzieć Ci ciało!”

Udostępnij:

Przychodnia Lekarska nOvum i dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeuta zapraszają na warsztaty: „Odkryj, co chce powiedzieć Ci ciało!”

3 czerwca o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum na warsztat dotyczący psychologicznego znaczenia niepłodności i korzyści, jakie warto dostrzec w procesie mierzenia się z nią. Zajmiemy się badaniem sygnałów, które wysyła ciało i odkrywaniem ich osobistego znaczenia. Sprawdzimy, co chce powiedzieć nam ciało, podążając za prawdą, że ciało pamięta to, co umysł chciałby zapomnieć.

Niepłodność można potraktować jako symptom, który ma swój wymiar medyczny, ale także jako sygnał z ciała, który można badać i poznawać, aby odkryć jego osobiste, psychologiczne znaczenie. Tym razem na warsztacie udamy się więc w podróż do własnego ciała i to, na co patrzymy jako na „przeszkodę”, potraktujemy jako źródło informacji o nas samych, a także jako sprzymierzeńca, z którym mierzenie się wydobywa z nas coraz więcej wewnętrznej siły.
Zbadamy, co naszej znanej, codziennej tożsamości przydarza się „pod płaszczykiem” niepłodności jako symptomu i w jaki sposób możemy skorzystać z informacji, które nam niesie.
Przyjrzymy się temu, co determinuje symptom w naszym życiu, do czego zmusza, i w którym kierunku dokonuje się nasz dalszy osobisty rozwój. Wykorzystajmy niepłodność jako drzwi do świadomości tego, co mamy do zrobienia, by dotrzeć do swojej prawdziwej tożsamości.
Na warsztacie:

  • Wejdziesz w świadomy kontakt z ciałem.
  • Odkryjesz psychologiczne znaczenie niepłodności.
  • Wyjdziesz poza postrzeganie  niepłodności wyłącznie jako trudności.
  • Doświadczysz siły, z która płynie z mierzenia się z niepłodnością jako ze sprzymierzeńcem.

Na warsztaty zapraszamy Panie, Panów i Pary!
Prosimy o zapisy telefoniczne 22.566 80 00 lub mailowe: rejestracja@novum.com.pl
Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (grupa do 16 osób). Warsztaty są finansowane przez Klinikę nOvum i odbywają się w Klinice nOvum, ul. Bociania 13, przewidywany czas zakończenia spotkania:
godzina 15-ta.