Bezpłatne badania nasienia w nOvum!

Udostępnij:

W ramach przypomnienia idei kampanii społecznej „TATA-najważniejsze słowo dla mężczyzny” nOvum już po raz 9-ty zaprasza 30 panów na bezpłatne badania nasienia!

Od 17 czerwca do 12 lipca 2019 r., zapraszamy na bezpłatne, ogólne badanie nasienia oceniające morfologię, koncentrację i ruchliwość plemników. Prosimy o zapisy telefoniczne: 22 566 80 00 i podanie hasła „Tata, najważniejsze słowo dla mężczyzny”. Zapisy na badania będą prowadzone od 10 czerwca do wyczerpania dostępnych miejsc, a badania będą wykonywane w okresie: 17 czerwca – 12 lipca 2019 r.
Liczba dostępnych badań jest ograniczona.
Kampania społeczna „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” odbyła się w 2010 r. z inicjatywy Stowarzyszenia Nasz Bocian. Jej celem było uświadomienie społeczeństwu, że niepłodność dotyka w równym stopniu mężczyzn jak i kobiety oraz podkreślenie wagi diagnostyki mężczyzny w procesie leczenia Pary. nOvum aktywnie zaangażowało się w kampanię! Nasi lekarze: dr Piotr Lewandowski oraz dr Jan Karol Wolski, zaproszeni zostali do grona ekspertów i występowali w mediach informując o problemie męskiej niepłodności, diagnostyce i możliwych metodach leczenia.