Bezpłatne badania nasienia w nOvum!

Udostępnij:

W ramach przypomnienia idei kampanii społecznej „TATA-najważniejsze słowo dla mężczyzny” nOvum już po raz 10-ty zaprasza 20 Panów na bezpłatne badania nasienia!

Od 15 czerwca do 30 czerwca 2020 r., zapraszamy na zapisy na bezpłatne, ogólne badanie nasienia oceniające morfologię, koncentrację i ruchliwość plemników. Okres epidemii wymaga wprowadzenia procedur bezpieczeństwa minimalizujących ryzyko transmisji SARS-CoV-2. To, między innymi, oznacza ograniczenie ruchu Pacjentów w Klinice. Dlatego w wymienionym terminie prosimy o zadeklarowanie chęci przeprowadzenia testu i zapisanie się na listę osób oczekujących. Badanie zostanie wykonane w okresie mniejszego zagrożenia epidemicznego. Z odpowiednim wyprzedzeniem, nasze laboratorium andrologiczne skontaktuje się z oczekującymi Panami i zaproponuje dogodny termin. Prosimy o zgłoszenie telefoniczne: 22 566 80 00 i podanie hasła „Tata, najważniejsze słowo dla mężczyzny”. Zapisy na badania będą przyjmowane od 15 czerwca do wyczerpania dostępnych miejsc, a przewidywany okres oczekiwania na badanie jest w tym momencie trudny do określenia.
Liczba dostępnych badań jest ograniczona.
Kampania społeczna „TATA – najważniejsze słowo dla mężczyzny” odbyła się w 2010 r. z inicjatywy Stowarzyszenia Nasz Bocian. Jej celem było uświadomienie społeczeństwu, że niepłodność dotyka w równym stopniu mężczyzn jak i kobiety oraz podkreślenie wagi diagnostyki mężczyzny w procesie leczenia Pary. nOvum aktywnie zaangażowało się w kampanię! Nasi lekarze: dr Piotr Lewandowski oraz dr Jan Karol Wolski, zaproszeni zostali do grona ekspertów i występowali w mediach informując o problemie męskiej niepłodności, diagnostyce i możliwych metodach leczenia.