Bezpłatne warsztaty psychologiczne dla Par – Co z naszą relacją?

Udostępnij:

Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów psychologicznych online. 

Już 29 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy na warsztat pt. Co z naszą relacją?, który pomoże świadomie zadbać o jakość relacji Par w staraniach o dziecko.

Spotkanie adresowane jest do Par, które mimo wyzwań związanych w leczeniem, chciałyby być wrażliwe na emocjonalne potrzeby Partnera lub Partnerki, zjednoczyć się we wspólnym dążeniu do rodzicielstwa i dowiedzieć się, jak realizując plan leczenia, zadbać o związek.   

W trakcie leczenia niepłodności relacja Partnerska mierzy się z wyzwaniami, które dotyczą jej jakości. Mogą pojawić się różnice w przeżywaniu niepłodności, napięcia i konflikty, a nawet dystans czy izolacja. Partnerzy niepokoją się, że dzieje się między nimi coś, co oddala ich od siebie. Jest to jeden z naturalnych procesów radzenia sobie z niepłodnością prowadzący zazwyczaj do głębszego zrozumienia, nowego rodzaju bliskości i zespolenia relacji na nowym poziomie. 

Z uwagi na to, że leczenie niepłodności dotyka bardzo intymnych aspektów relacji dwojga ludzi i wymaga podporządkowania mu różnych płaszczyzn życia, łącznie z seksualną, tu również mogą pojawić się wyzwania – tzw. „seks na godziny”, wewnętrzna presja „sukcesu” i poczucie zredukowania tej więziotwórczej sfery relacji do zadaniowej czynności.  

Warto dowiedzieć się, jak zadbać o relację, aby pomimo wymagających starań cieszyć się bliskością. 

Warsztat oparty będzie o następujące zagadnienia:  

👉 Różnice w przeżywaniu niepłodności u kobiet i mężczyzn i wyzwania dla relacji, które z tego wynikają.  

👉 Jak w trudnościach pomóc rozwijać się relacji i budować autentyczną bliskość pomimo różnic i konfliktów.  

👉 Jak realizując plan leczenia zachować to, co jest najintymniejsze między partnerami. 

O tym jak wspierać swojego Partnera/Partnerkę, zadbać o związek i być wrażliwym na wzajemne potrzeby już na najbliższych otwartych warsztatach, które poprowadzi dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeutka, psycholożka, psychoonkolożka, związana z nOvum od 2016 r.   

Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysyłać na adres mailowy: warsztaty@novum.com.pl 

W treści wiadomości prosimy przesłać poniższe dane oraz treść klauzuli: 
Imię i nazwisko: 
E-mail: 
Nr telefonu: 
 
Zgadzam się, aby Przychodnia Lekarska nOvum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa (dalej jako „Przychodnia”) kontaktowała się ze mną na mój adres e-mail i numer telefonu w celu rejestracji i potwierdzenia udziału w warsztatach psychologicznych online pt. Co z naszą relacją? 

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu oraz klauzuli informacyjnej: 

  • Regulamin udziału w bezpłatnych warsztatach psychologicznych – LINK 
  • Klauzula informacyjna – LINK  

Spotkanie odbędzie się w bezpłatnej aplikacji Teams, w której założenie konta nie jest konieczne. Każda z zapisanych osób otrzyma link do spotkania.