Bezpłatne warsztaty psychologiczne – Jak poradzić sobie z myślami o zakończeniu starań o dziecko? 

Udostępnij:

Już 25 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy na warsztat, który pomoże świadomie przyjrzeć się ważnemu pytaniu, zwłaszcza jeśli towarzyszy Wam od dłuższego czasu: Jak poradzić sobie z myślami o zakończeniu starań o dziecko?

Kiedy kolejne próby nie udają się i pojawia się zwątpienie, większość Par ma choć przez chwilę tę myśl i zarazem dylemat czy warto kontynuować starania o dziecko i podejmować kolejne próby. Wiele osób, pomimo że mierzy się z takim pytaniem, ma obawę, żeby wypowiedzieć je na głos. A trzeba wiedzieć, że jest ono całkowicie naturalne i bardzo potrzebne, żeby podjąć podmiotową decyzję odnośnie tego, co dalej. 

O tym, jak można świadomie być z tym pytaniem i skorzystać na drodze starań z tego, co ono przynosi, już na najbliższym otwartym warsztacie, który poprowadzi dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeutka, psycholożka, psychoonkolożka, związana z nOvum od 2016 r. 

Spotkanie odbędzie się online, w czwartek 25 stycznia 2024 r. o godz. 18:00.

Warsztaty oparte będą o następujące zagadnienia: 

  • Jak poradzić sobie z narastającą myślą o zakończeniu starań o dziecko?
  • Czy warto kontynuować starania i podejmować kolejne próby?
  • Jak nawzajem się wspierać i wspólnie podjąć odpowiednią decyzję? 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysyłać na adres mailowy: warsztaty@novum.com.pl

W treści wiadomości prosimy przesłać poniższe dane oraz treść klauzuli:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Nr telefonu:

Zgadzam się, aby Przychodnia Lekarska nOvum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa (dalej jako „Przychodnia”) kontaktowała się ze mną na mój adres e-mail i numer telefonu w celu rejestracji i potwierdzenia udziału w warsztatach psychologicznych online pt. Jak poradzić sobie z myślami o zakończeniu starań o dziecko?

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu oraz klauzuli informacyjnej:

  • Regulamin udziału w bezpłatnych warsztatach psychologicznych – LINK
  • Klauzula informacyjna – LINK

Spotkanie odbędzie się w bezpłatnej aplikacji Teams, w której założenie konta nie jest konieczne. Każda z zapisanych osób otrzyma link do spotkania.