Bezpłatne warsztaty psychologiczne online dla Kobiet – W każdej Kobiecie tkwi siła!

Udostępnij:

Zapraszamy na kolejne warsztaty dla Kobiet zmagających się z niepłodnością – start już 17 sierpnia o godzinie 18:00!
Spotkanie online poprowadzi dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeuta, psycholog, psychoonkolog, związana z nOvum od 2016 r.

W każdej Kobiecie tkwi siła! Uwolnimy ją razem!

Zapraszam Kobiety będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby w gronie innych kobiet odkryć wewnętrzną, kobiecą siłę drzemiącą w każdej z nas! Ta siła, odnaleziona i wzmocniona, pozwoli poczuć się pewnie i stabilnie w dążeniu do macierzyństwa.

Determinacja i zaangażowanie, które budzą się w trakcie starań o dziecko, pokazują, jak mocne w nas jest pragnienie bycia mamą. Pozwalają pokonywać trudności, znosić niewygody i aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Daje wiarę i poczucie sprawczości.
W trakcie starań może jednak pojawić się też niemoc, zwątpienie i smutek, a my tracimy poczucie sensu. Oba te stany siły i słabości są nam w różnych momentach życia potrzebne. Jednak zbyt długie pozostanie tylko po jednej z tych stron, odbiera nam poczucie stabilności i utrudnia nam dostęp do wewnętrznego miejsca mocy, z którego możemy czerpać, aby podjąć kolejne decyzje i pójść w leczeniu naprzód.
Nawet jeśli tracisz tymczasowo dostęp do swojej siły, nie tracisz jej samej. Ona jest częścią Ciebie również w chwili słabości. Dlatego na warsztacie zajmiemy się integrowaniem siły i słabości, aby uzyskać dostęp do osobistej kobiecej mocy, która wspiera każdą z nas na drodze, jaką podążamy.

Zapraszam! Jestem przekonana, że wspólna praca w życzliwej grupie kobiet, doświadczających podobnych emocji, będzie wartościowym przeżyciem dla każdej z nas.
Zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu! dr n. med. Joanna Kot

Zapisy na warsztaty odbywają się za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie odbędzie się w bezpłatnej aplikacji Teams, w której założenie konta nie jest konieczne. Każda z zapisanych Uczestniczek otrzyma link do spotkania.