Bezpłatne warsztaty psychologiczne online – Przedświąteczne wsparcie dla Kobiet będących w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności

Udostępnij:

Zapraszamy na warsztaty online dla Kobiet zmagających się z niepłodnością – start już 14 grudnia o godzinie 18:00!
Spotkanie online poprowadzi dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeutka, psycholożka, psychoonkolożka, związana z nOvum od 2016 r.

Zbliżające się Święta dla Kobiet starających się o dziecko są zazwyczaj stresującym czasem, który rodzi wiele napięcia. Obawy dotyczące świątecznych spotkań i reakcji ze strony rodziny czy przyjaciół często wprowadzają niepokój, a czasem nawet wywołują konflikty między partnerami.
Dlatego zapraszamy wszystkie Kobiety będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o tym, jak w zbliżającym się czasie zadbać o siebie. Warsztaty online będą spotkaniem przeznaczonym dla tych z Was, które chciałyby zadbać o własne emocje i, pomimo trudnych doświadczeń, nie stracić niczego ze świątecznej bliskości i radości. Podczas warsztatów skupimy się na tym, aby przygotować osobistą przestrzeń, w której można być blisko siebie, znaleźć w niej siłę i zasoby do mierzenia się z niekomfortowymi reakcjami innych i otworzyć się na radość świętowania, która dostępna jest dla wszystkich.
Warsztaty oparte będą o następujące zagadnienia:

  • Jak radzić sobie z konfliktami wewnętrznymi typu „jechać czy nie jechać na Święta do rodziny?”
  • Jak spokojnie i bez lęku stawiać granice i radzić sobie z trudnymi komentarzami w relacjach rodzinnych i w grupach społecznych.
  • W jaki sposób pracować z krytykiem wewnętrznym, aby nie czuć się „gorszą” z powodu niepłodności.
  • W jaki sposób być w relacji z bliskimi i przyjaciółmi w trudnych sytuacjach (np. życzeń świątecznych), aby zadbać o siebie i swoje uczucia, a jednocześnie o ważną relację.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy wysyłać na adres mailowy: warsztaty@novum.com.pl

W treści wiadomości prosimy przesłać poniższe dane oraz treść klauzuli:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Nr telefonu:

Zgadzam się, aby Przychodnia Lekarska nOvum Katarzyna Kozioł Piotr Lewandowski sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa (dalej jako „Przychodnia”) kontaktowała się ze mną na mój adres e-mail i numer telefonu w celu rejestracji i potwierdzenia udziału w warsztatach psychologicznych online pt. Przedświąteczne wsparcie dla Kobiet będących w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu oraz klauzuli informacyjnej:

  • Regulamin udziału w bezpłatnych warsztatach psychologicznych – LINK
  • Klauzula informacyjna – LINK

Spotkanie odbędzie się w bezpłatnej aplikacji Teams, w której założenie konta nie jest konieczne. Każda z zapisanych Uczestniczek otrzyma link do spotkania.