Bezpłatne warsztaty psychologiczne self love dla Kobiet – Zadbaj o siebie w staraniach o ciążę

Udostępnij:

Podczas warsztatów Kobiety będą mogły świadomie przyjrzeć się temu, za czym tęsknią w czasie starań o ciążę, odzyskać kontakt z głębokimi potrzebami i uważnie sprawdzą, które zasoby trzeba uzupełnić. Uporają się z negatywnymi myślami na swój temat i odzyskają tę zapomnianą, a prawdziwą część siebie, na którą nie było czasu i przestrzeni w dotychczasowych staraniach.

Warsztaty poprowadzi dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeutka, psycholożka, psychoonkolożka, związana z nOvum od 2016 r.

Przedłużające się starania o ciążę są ogromnym wyzwaniem energetycznym dla Kobiety. W szybkim tempie pochłaniają psychologiczne i fizyczne zasoby. Potrafią prowadzić nawet do emocjonalnego wypalenia. A na zadbanie o siebie i wzmocnienie się pomiędzy kolejnymi procedurami nie pozostaje zbyt wiele energii i czasu.

Dodatkowo Kobiety mają tę obawę, że jeśli zatrzymają się na chwilę, żeby odpocząć od starań, czas upłynie, a one nie odnajdą w sobie siły, żeby powrócić do nich i przepadną.

Tymczasem świadome zatrzymanie się i zadbanie o siebie jest niezbędne do tego, żeby dalsze starania były możliwe. Zwolnienie, uważność na siebie, swoje ciało i głębokie potrzeby, skierowanie uwagi na pasje, relacje czy to, za czym tęsknimy w życiu, zmiana postawy „działać” na „być” pomagają nam zatroszczyć się o siebie w trudnej drodze niepłodności i wzmocnić się wewnętrznie na kolejny etap starań.


Warsztaty self love dla Kobiet – Zadbaj o siebie w staraniach o ciążę, odbędą się online

27.06.2024 (czwartek) w godzinach 18:00-21:00

Zapisy na warsztaty odbywają się przez formularz kontaktowy.

Spotkanie odbędzie się w bezpłatnej aplikacji Teams, w której założenie konta nie jest konieczne. Każda z zapisanych Uczestniczek otrzyma link do spotkania.

Regulamin warsztatów

Klauzula informacyjna