Dieta wspierająca płodność – zapraszamy na warsztaty dietetyczne 7 marca!

Udostępnij:

Przychodnia Lekarska nOvum oraz  Anita Fincham i Justyna Domanowska-Kaczmarek
zapraszają na warsztaty dietetyczne:

Dieta wspierająca płodność

7 marca o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum wszystkich, którzy chcieliby poznać zasady diety sprzyjającej poczęciu i trwale zmienić dotychczasowy sposób odżywiania, tak aby wspomóc zdrowie swoje i rodziny. Dowiedzą się Państwo,  jak znaleźć i wzmocnić trwałą motywację do zmian i jak skutecznie wprowadzać nowe zasady żywienia.

W trakcie warsztatów omówimy następujące tematy:

Co jest kluczem do diety wspierającej płodność?

  • Omówienie zasad zdrowego odżywiania ze szczególnym uwzględnieniem związków między jedzeniem, a płodnością (na podstawie badań naukowych) z przystępnym i praktycznym wyjaśnieniem.
  • Jak zadbać o kobiecą i męską płodność?
  • Kiedy dieta ma szczególne znaczenie? Zespół PCOS, insulinooporność, Hashimoto, problemy z owulacją, nadwaga.
  • Praca nad jadłospisami uczestników – ocena pod kątem wymogów i zasad odżywiania wspierającego płodność.

Jak podjąć decyzję, jak zacząć, jak wytrwać?

  • Co to jest trwała motywacja do zmian?
  • Jakie działania ułatwiają wprowadzanie zmian?
  • Ćwiczenia ułatwiające wprowadzanie zmian w obszarze nawyków żywieniowych.

Na spotkaniu każdy z uczestników otrzyma analizę dotychczasowej diety z ewentualnymi propozycjami modyfikacji. Ponadto wszyscy zostaną wyposażeni w wiedzę o tym, w jaki sposób zmieniać nawyki żywieniowe, aby wprowadzanie zmian odbyło się w sposób łagodny, dobry i trwały.
Podczas przerwy będziemy serwować zdrowe przekąski (wraz z przepisami jak je wykonać).
Warsztaty będą prowadzone przez:
Anitę Fincham, psychodietetyka, moderatorkę i przewodnika po diecie dla płodności na portalu Nasz -Bocian, mamę dwóch synów urodzonych dzięki leczeniu niepłodności.
Justynę Domanowską-Kaczmarek psychoterapeutę i psychodietetyka, która specjalizuje się w pracy z osobami  wprowadzającymi zmiany w obszarze żywienia i wagi ciała.


Na warsztaty zapraszamy zarówno Pary jak i osoby indywidualne. Koszt warsztatu to 100 zł za osobę lub 150 zł za Parę, płatne w dniu warsztatu.
Warsztaty odbywają się w Klinice nOvum, ul. Bociania 13. Prosimy o zapisy telefoniczne 22 566 80 00, dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (grupa do 15 osób).  Przewidywany czas zakończenia spotkania: godzina 16.30.