P&K

Serdeczne podziękowania za nasz mały CUD dla całego zespołu nOvum! W szczególności ogromne wyrazy wdzięczności dla dr. Piotra Lewandowskiego.
Po kilku latach starań naturalnych i ponad 2 latach intensywnej walki i braku diagnozy w innej warszawskiej klinice leczenia niepłodności zdecydowaliśmy się na zmianę. Teraz albo nigdy. To była najlepsza decyzja w naszym życiu! Pierwszy transfer w nOvum przeprowadzony przez dr. Lewandowskiego = pierwsza pozytywna beta w życiu, tego momentu nie da się zapomnieć, a w szczególności biorąc pod uwagę poprzednie 8 nieudanych transferów w innym miejscu.
Dr Lewandowski to wspaniały specjalista, od początku czuliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Już pierwsza wizyta i tak szeroki wywiad był dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Mimo szeregu wcześniejszych badań dopiero tutaj usłyszeliśmy, co realnie może wpływać na nasze niepowodzenia. W pełni zaufaliśmy każdemu zaleceniu, jakie dostaliśmy od doktora. Po ok. 3 miesiącach leczenia i wcześniejszej suplementacji nasze oocyty, które zostały wcześniej przewiezione z innej kliniki, zostały zapłodnione w nOvum. Nasz mały CUD to również zasługa Zespołu Embriologów, za co serdecznie dziękujemy.
Aktualnie jestem na końcu 1 trymestru, śmiało mogę potwierdzić, że ogromne zaangażowanie doktora i całego zespołu (w tym między innymi podczas transferu) jest niezmienne. Nie czuliśmy się nigdy wcześniej tak bardzo zaopiekowani i przede wszystkim doinformowani. Duży ukłon w stronę Pań Położnych, Pielęgniarek i Pań z Recepcji, które w przypadku niepewności czy dodatkowych pytań zawsze starają się pomóc.
Nie można się poddawać i tracić nadziei. Warto zaufać! Nie raz czytałam historie o tym, że jeśli nie dr Piotr Lewandowski to nikt inny. A teraz nasz mały rosnący CUD jest tego przykładem.

Powrót do historii pacjentów