Sukces diagnostyczny

Do dr. Lewandowskiego trafiłam za namową koleżanki, w zasadzie sama nie widziałam takiej dużej potrzeby, bo ówcześnie byłam już pod opieką innej kliniki leczenia niepłodności z Warszawy. Zgodnie z diagnozą z tamtego miejsca, byłam okazem zdrowia, w zasadzie nie było tylko wiadomo czemu nie możemy zajść w ciążę.

W trakcie pierwszej wizyty został zebrany bardzo wnikliwy wywiad, pan Doktor dziwił się tylko ilu badań nie miałam zrobionych. Następnie postawił diagnozę, której nigdy wcześniej nie słyszałam.

Pan Doktor żeby potwierdzić diagnozę wysłał mnie na dodatkowe badania i do innych lekarzy, nigdy nie spotkałam się z lekarzem, który był tak zaangażowany, albo nawet osobiście przejęty moją sytuacją.

Po potwierdzeniu diagnozy, Doktor zalecił dietę, suplementację i kilka miesięcy trzymał kciuki. Potem wróciliśmy i stwierdziliśmy, że chcemy spróbować in vitro.

Pan Doktor kontrolował ten proces z częstotliwością… codziennie. Pierwszy sukces był osiągnięty, inni lekarze sprawdzali w mojej karcie kto prowadził stymulację 🙂

Następnie transfery, każdy inny, każdy ze szczegółową analizą wszystkiego co było wcześniej. A do tego mój organizm nie ułatwiał sprawy i w kółko szykował nam jakieś niespodzianki. Pan Doktor rozwiązywał problemy jeden za drugim.

Aktualnie jestem w ósmym tygodniu ciąży, czuję się świetnie i mam książkowe wyniki badań. To co się nie zmieniło to zaangażowanie dr. Lewandowskiego…więc w Novum jestem niezmiennie częstym gościem 🙂

Dr Lewandowski to specjalista najwyższej klasy ale też jego zaangażowanie jest zjawiskiem w dzisiejszych czasach niespotykanym. Na koniec nie można zapomnieć o Paniach Położnych, które mają tyle cierpliwości i miłości, że pacjent nie ma jak poczuć się zagubiony, i zawsze pomocnych Paniach z gabinetu zabiegowego 🙂

Dziękujemy!

Powrót do historii pacjentów