Jeszcze nie tak dawno mogliśmy tylko marzyć…

Udostępnij:

Przeczytajcie list, w którym szczęście przeplata się z miłością i rodzicielską dumą. Pani Anno, dziękujemy za piękne podzielenie się z nami ciepłem i matczyną radością…

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy tylko marzyć i wierzyć, że może kiedyś się uda, że może kiedyś zostaniemy rodzicami. A jednak, prawie 6 miesięcy temu na świat przyszedł wymarzony, wyśniony, najpiękniejszy, najukochańszy na świecie nasz synek-nasz prywatny cud świata. Chwili, w której się urodził nie zapomnimy do końca życia. Po 9 latach walki o nasze szczęście udało się-zostaliśmy rodzicami.
Dziękujemy losowi za to, że w końcu znaleźliśmy klinikę i ludzi, którzy potrafili i chcieli nam pomóc. Dzięki Wam spełniły się nasze największe marzenia. Dzięki Wam po raz pierwszy od lat mieliśmy radosne Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra w domu;). Dzięki Wam mamy ochotę codziennie rano wstać, bo w łóżeczku obok czeka na nas nasz synek, który wita nas najpiękniejszym na świecie uśmiechem. Dzięki Wam w tym roku będziemy świętować Dzień Matki i Dzień Ojca. Dzięki Wam na nowo wierzymy, że są ludzie, którzy naprawdę chcą pomagać i wiedzą jak to robić. Dzięki Wam spełniają się marzenia. Dzięki Wam jesteśmy szczęśliwi.
Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim pracownikom kliniki Novum za wszystko, co dla nas zrobiliście. Dziękujemy za to, że chcieliście nam pomóc, że nie odwróciliście się od nas, mimo że przyszliśmy do Was na końcu naszej drogi do szczęścia. Dziękujemy Wam za profesjonalizm, dobre słowo, uśmiech, bo dla nas było to ogromnie ważne. Zawsze czuliśmy, że byliśmy dla Was ważni.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Doktora Piotra Lewandowskiego. To Pan, Panie Doktorze dał nam nadzieję. To Pan na pierwszej wizycie podając mi rękę poklepał mnie po ramieniu i powiedział, że zostanę matką. Dziś wiem, że miał Pan rację. Dziękujemy Panu za wspaniałą opiekę, za dobre słowo i za to, że miał Pan dla nas zawsze czas.
Jeśli możemy to chcielibyśmy jeszcze podziękować w tym miejscu Panu Profesorowi Jakimiukowi za opiekę i szczęśliwe zakończenie ciąży.
Dzięki Wam mamy zdrowego i ślicznego synka.
Dziękujemy z całego serca i do zobaczenia 🙂
Pozdrawiamy
Ania, Marek i Piotruś 🙂