„Niepłodności nie widać” – spotkanie z blogerami w nOvum

Udostępnij:

28 stycznia 2017 r. na spotkaniu zorganizowanym z inicjatywy magazynu „Chcemy być rodzicami” naszymi gośćmi byli autorzy blogów z różnych dziedzin oraz przedstawiciele CHBR.

Rozmawiać i pisać o niepłodności trzeba i zawsze warto! 28 stycznia 2017 r. na spotkaniu zorganizowanym z inicjatywy magazynu „Chcemy być rodzicami”(CHBR) naszymi gośćmi byli autorzy blogów z różnych dziedzin oraz przedstawiciele CHBR. Rozmawialiśmy o tym czym jest niepłodność, jak się diagnozować i gdzie się leczyć, tak by dać sobie jak największą szansę na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. Zaprosiliśmy naszych gości do  poznania części zabiegowych w naszym ośrodku, obejrzenia gamet i zarodków na różnych etapach rozwoju (na monitorach podłączonych do mikroskopów) oraz praktycznego poznania unikalnego systemu zabezpieczania i znakowania gamet i zarodków funkcjonującego w nOvum. Na pytania gości odpowiadał dr Janusz Wojewódzki.  Było twórczo, intensywnie i energicznie! Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Niepłodności nie widać” zainicjowanej przez magazyn CHBR.
Jak zawsze w nOvum, ciepło, serdecznie i z entuzjazmem witamy gości, którzy przekażą dalej rzetelną wiedzę na temat niepłodności i metod jej leczenia. Zobaczcie krótką relację z tego spotkania.