nOvum – luty, to miesiąc okrągłych liczb i wyjątkowych urodzin!

Udostępnij:

Luty jest miesiącem okrągłych liczb i jubileuszowych dat w Przychodni nOvum. Na Bocianiej 13 uzyskaliśmy już 13 000 ciąż z czego 10 000 to ciąże po in vitro. Nasze pierwsze dziecko urodzone dzięki in vitro jest już dorosłe – 14 lutego Wojtek obchodził 18 urodziny!

Kiedy w 1994 r. w nOvum wykonano pierwszy zabieg in vitro, leczenie niepłodności tą metodą byłow Polsce unikalne. Obecnie w kraju wykonuje się ponad 9 000 zabiegów IVF rocznie, z czego blisko 1500 przeprowadzanych jest w nOvum.
13 000 ciąż, to efekt leczenia zachowawczego, inseminacji oraz zabiegów IVF z czego 10 000 ciąż uzyskano dzięki leczeniu in vitro. In vitro, to najbardziej zaawansowana i zarazem najskuteczniejsza metoda leczenia niepłodności. Problemy z płodnością, z którymi Pary zgłaszają się do Klinik powodują, że zapłodnienie pozaustrojowe stosuje się coraz częściej. Ze względu na wieloletnie doświadczenie i osiąganą skuteczność leczenia, warszawskie nOvum specjalizuje się w zabiegach in vitro. W ostatnich 5 latach skuteczność leczenia mierzona w całej grupie Pacjentek (bez względu na wiek) w nOvum utrzymuje się na poziomie 41% – 50%. Z roku na rok rośnie u nas skuteczność transferów rozmrożonych zarodków, 31% do 37,9% w najlepiej rokującej grupie Pacjentek. Dynamiczny rozwój medycyny rozrodu, wprowadzanie nowych leków, procedur i aparatury medycznej powoduje, że możemy skutecznie leczyć coraz większą liczbę Par! Postęp w metodach leczenia widoczny jest zwłaszcza, gdy przyczyną braku ciąży jest czynnik męski, ponieważ sposoby wyszukiwania i możliwości pobierania plemników są coraz precyzyjniejsze.
W lutym gościliśmy nasze pierwsze – już pełnoletnie – dziecko urodzone dzięki in vitro. Wojtek skończył 18 lat! Cały zespół nOvum był wzruszony odwiedzinami Wojtka w tak ważnym dniu… Trzymamy kciuki za dorosłe życie naszego Wojciecha!
Wysoka skuteczność leczenia w nOvum to w znacznym stopniu efekt pracy Zespołu Laboratorium IVF nOvum. Kontakt Pacjentów z pracownikami laboratorium jest ograniczony, dlatego dziś prezentujemy nasz Zespół IVF


Chcielibyśmy dzielić z Państwem naszą radość z sukcesów, dlatego z okazji lutowych jubileuszy zapraszamy 15 Pacjentek na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną do in vitro.
Nasza propozycja skierowana jest do Par, które na podstawie wykonanej diagnostyki podjęły decyzję o leczeniu metodą in vitro i chciałyby przeprowadzić zabieg w nOvum. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z nOvum 12 marca w godzinach: 14.00 – 18.30 i podanie hasła: „in vitro 10 000”.
O możliwości skorzystania z bezpłatnej wizyty decyduje kolejność zgłoszeń.