Oferta specjalna dla par starających się o dziecko metodą in vitro!

Udostępnij:

Dla kogo jest ta oferta? Ta oferta jest przygotowana z myślą o pacjentkach nOvum, których transfer zarodków w procedurze in vitro wykonany w okresie: od 1 maja do 31 października 2018 r., zapoczątkuje ciążę.

Propozycja została przygotowana dla Par starających się o dziecko metodą in vitro! Promocja jest skierowana do Państwa, zarówno jeśli ciąża rozpoczęła się po bezpośrednich transferach jak i kriotransferach wykonanych w tym okresie w nOvum. Nasza promocja ma na celu zwrócenie uwagi przyszłych rodziców na fakt, jak cenne i ważne jest bankowanie krwi pępowinowej.
Jesteśmy przekonani, że bankowanie komórek macierzystych to dobrodziejstwo dla każdego dziecka. Klinika nOvum we współpracy z Bankiem Komórek Macierzystych nOvum zaprasza Pacjentki, które zaszły w ciążę dzięki leczeniu metodą in vitro w nOvum, do bezpłatnego pobrania krwi pępowinowej nowo narodzonego dziecka. Coraz szersze zastosowanie komórek macierzystych oraz coraz bardziej obiecujące wyniki badań, przekonują nas do tego, żeby rekomendować taką możliwość naszym Pacjentom.

 Co otrzymam w ramach promocji?

W ramach oferty, po podpisaniu umowy z Bankiem Ko­mórek Macierzystych nOvum przyszli rodzice otrzymają:

  • bezpłatny zestaw pobraniowy;
  • bezpłatne pobranie, transport i preparatykę krwi pępowinowej;
  • bezpłatne zamrożenie depozytu.
koszt standardowy koszt promocyjny
Zestaw pobraniowy, pobranie, transport, preparatyka, mrożenie komórek macierzystych. 2250 – 2650 zł 0 zł

Rodzice korzystający z promocji ponoszą jedynie koszt przechowywania depozytu krwi pępowinowej.

 Co powinniśmy zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Ta oferta jest przygotowana dla przyszłych rodziców, którzy oczekują dziecka. Z promocji możecie Pań­stwo skorzystać jeśli ciąża jest wynikiem transferu zarodka przeprowadzonego w okresie od 1 maja do 31 października 2018 r. w Klinice nOvum. Lekarz nOvum potwierdzający badaniem USG ciążę kli­niczną wystawi Państwu skierowanie do Banku Komó­rek Macierzystych nOvum. To imienne skierowanie przedstawione przez Państwa w BKM nOvum jest podstawą do zawarcia umowy pro­mocyjnej na bankowanie krwi pępowinowej Wasze­go dziecka. Jeśli USG potwierdzające ciążę kliniczną (tzw. „serduszkowe”) będzie wykonane poza nOvum, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie, a skie­rowanie do BKM nOvum otrzymacie Państwo wcze­śniej, lub pocztą na adres wskazany w dokumentacji medycznej.
Dobre, szczęśliwe i pełne zdrowia życie każdego dziecka poczętego w nOvum, jest dla nas szczególnie ważne. Mamy nadzieję, że „nasze” dzieci będą wiodły szczęśliwe i wyjątkowe życie. Nie ma wartości cenniejszej niż zdrowie, dlatego z myślą o dzieciach, których życie poczęło się w nOvum przygotowaliśmy ofertę, która będzie ich polisą ubezpieczeniową na zdrowie. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach, kiedy po udanych zabiegach in vitro zaczniecie Państwo niekończący się okres rodzicielskiej troski o swoje dziecko, skorzystacie z naszej propozycji.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami bankowania komórek macierzystych w BKM nOvum oraz skontaktowania się ze specjalistą BKM nOvum, który przedstawi wyczerpujące informacje na temat komórek macierzystych krwi pępowinowej i odpowie na Państwa pytania.