W każdej kobiecie tkwi siła! Uwolnimy ją razem!

Udostępnij:

Przychodnia Lekarska nOvum i dr n. med. Joanna Kot – psychoterapeuta zapraszają na warsztaty: W każdej kobiecie tkwi siła! Uwolnimy ją razem!

27 sierpnia o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum wszystkie Panie będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby w gronie innych kobiet odkryć wewnętrzną, kobiecą siłę drzemiącą w każdej z nas! Ta siła, odnaleziona i wzmocniona, pozwoli poczuć się pewnie i stabilnie w dążeniu do macierzyństwa.

Determinacja i siła, które budzą się w trakcie starań o dziecko, pokazują jak mocne w nas jest pragnienie bycia mamą. Ta siła pozwala pokonywać trudności, znosić niewygody i aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Daje wiarę, sens i poczucie sprawczości.
W trakcie starań może jednak pojawić się poczucie niemocy, zwątpienia i smutku. Wtedy chętniej utożsamiamy się ze swoją słabością, niż ze swoją siłą. Oba te stany są nam w różnych momentach życia potrzebne. Jednak zbyt długie pozostanie w miejscu słabości odbiera nam poczucie stabilności i utrudnia dostęp do wewnętrznego miejsca mocy, z którego możemy czerpać, aby podjąć kolejne decyzje i pójść w leczeniu naprzód.
Nawet jeśli tracisz tymczasowo dostęp do swojej siły, nie tracisz jej samej! Ona jest częścią Ciebie, również w chwili słabości. Dlatego na warsztacie przeznaczonym tym razem tylko dla kobiet zajmiemy się integrowaniem siły i słabości, aby uzyskać dostęp do osobistej kobiecej mocy, która wspiera każdą z nas na drodze, jaką podążamy, prowadząc do celu, do którego zmierzamy.
Jesteśmy przekonani, że wspólna praca w życzliwej grupie kobiet, doświadczających podobnych emocji, będzie wartościowym przeżyciem dla każdej z uczestniczek. Zapraszamy!
Prosimy o zapisy telefoniczne 22.566 80 00 lub mailowe: rejestracja@novum.com.pl
Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc (grupa do 16 osób). Warsztaty są finansowane przez Klinikę nOvum i odbywają się w Klinice nOvum, ul. Bociania 13, przewidywany czas zakończenia spotkania:
godzina 15-ta.