Przejdź do treści
Klinika leczenia niepłodności nOvum

O nas

Historie Pacjentów

Baza wiedzy

Wkrótce

Kalkulator szans na zajście w ciążę

Kalkulator wieku ciążowego na podstawie transferu

Kalkulator beta-hCG

Kalkulator konwersji progesteronu

nOvum Care

09 lutego 2015

Czy to normalne, że lekarz kazał odstawić Femoston przed badaniem profilu hormonalnego?

Pytanie

Pisałam do Państwa jakiś czas temu odnośnie tego, że nie wystąpiła u mnie miesiączka po Femostonie. Po wzięciu kolejnego opakowania (drugiego) również nie wystąpiło krwawienie. Po wcześniejszych dwóch opakowaniach miałam miesiączkę. Udałam się do lekarza. Lekarz kazał odstawić Femoston, mam się zgłosić 16 lutego do szpitala na profil hormonalny. Czy to normalne że lekarz kazał odstawić Femoston przed badaniem profilu? Czy 18 dni to wystarczy żeby organizm się oczyścił z Femostonu? Biorę zwykły Femoston (2 mg; 2 10mg).

Aga83

Odpowiedź

Należy wykluczyć ciążę i stosować się do zaleceń lekarza.

Embriolog nOvum

Powrót do forum embriologiczne