Bank Komórek Macierzystych nOvum

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, któremu towarzyszy radość i troska o jego zdrowie. Zadbanie o zdrowie maluszka od pierwszych dni życia jest dla wielu rodziców bardzo ważnym elementem przygotowywania się na jego przyjście na świat. Już podczas porodu istnieje możliwość zabezpieczenia zdrowia dziecka w przyszłości dzięki pobraniu krwi pępowinowej i zdeponowaniu jej w Banku Komórek Macierzystych nOvum (BKM nOvum).

Bank Komórek Macierzystych nOvum

Dlaczego warto zabezpieczyć krew pępowinową?

W krwi pępowinowej znajdują się cenne komórki macierzyste, które obecnie znajdują zastosowanie w ponad 80 jednostkach chorobowych. W razie wystąpienia jednej z tych chorób u dziecka, przechowywany depozyt z krwią pępowinową daje szansę na wykonanie przeszczepu i powrót dziecka do zdrowia.

Więcej informacji na temat wykorzystania komórek macierzystych znajduje się na stronie Komórki Macierzyste – BKM nOvum

Czym jest bank komórek macierzystych?

Bank Komórek Macierzystych nOvum umożliwia krioprezerwację (długoletnie mrożenie) komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Korzysta w tym względzie z ogromnego doświadczenia Kliniki nOvum.

Dlaczego warto wybrać BKM nOvum?
Szczegóły dostępne są na stronie Kilka słów o BKM nOvum

Jak wygląda proces bankowania krwi pępowinowej?

Proces nie jest skomplikowany, a co najważniejsze nie jest inwazyjny. Pacjenci otrzymują zestaw pobraniowy, który muszą zabrać ze sobą do porodu i przekazać go położnej. W szpitalu pobierana jest krew pępowinowa, która następnie transportowana jest do laboratorium BKM nOvum.

Więcej informacji na temat całego procesu opisanych jest na stronie Przechowywanie krwi pępowinowej w 5 krokach – BKM nOvum

Bankowanie krwi pępowinowej - jaki to koszt?

Koszty pobrania oraz przechowywania krwi pępowinowej zależne są od wybranego przez Rodziców pakietu. Dla Pacjentów nOvum przygotowana została specjalna oferta.

W celu skorzystania ze zniżki prosimy o powołanie się na Klinikę nOvum podczas kontaktu z przedstawicielem BKM nOvum.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie Pakiety BKM nOvum

Kontakt z BKM nOvum

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 800 804 204

e-mail: info@novumbank.com 

Pozostałe informacje: Kontakt BKM nOvum