Czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na ciążę?

Mam 41 lat, przeszłam 3 procedury IUI i 1 in vitro. Trzy zarodki zostały zapłodnione, z czego 1 (3-dniowy) podobno bardzo dobrej jakości został przetransferowany, a dwa pozostałe niestety obumarły przed mrożeniem. Niestety znowu niepowodzenie. Dodam, że wszystkie badania moje i partnera są w normie oprócz AMH, które wynosi 0,7. Cykle są owulacyjne i regularne. Jestem mamą 8-latka poczętego w sposób tradycyjny w pierwszym cyklu po podjęciu decyzji. Czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na ciążę?

Z uwagi na Pani wiek ewentualnej kolejnej próby nie należy odkładać w czasie. Jeśli czujecie się Państwo na siłach, warto powtórzyć procedurę – być może uda się uzyskać zarodki zdolne do zapoczątkowania ciąży. Dopóki nie wykorzystacie Państwo tej możliwości, nie będziecie wiedzieli czy miała ona szansę powodzenia. Dopóki powstają zarodki dopóty, jest szansa na ciążę. Jak duża - można spróbować obliczyć to napodstawie kalkulatora:


http://www.novum.com.pl/pl/o-novum/aktualnosci/news/jaka-szansa-na-urodzenie-dziecka-po-ivf-kalkulator-online/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=c0c034a46c42596db4daaf941b57dbaa

Embriolog nOvum

Powrót do forum