30 lat dbałości o Pacjentów

nOvum to ośrodek leczenia niepłodności z 30-letnią historią, prowadzonym z niesłabnącą pasją i dbałością o każdego Pacjenta. W doświadczeniu naszych ekspertów jest nadzieja na skuteczną terapię dla Pacjentów, którzy marzą o rodzicielstwie.

W leczeniu wykorzystujemy najnowsze technologie, oparte na aktualnych doniesieniach naukowych, dbamy o standardy bezpieczeństwa, jakość leczenia i dobrostan Pacjentów w trakcie terapii.

Efekty naszej pracy i zaufania Pacjentów to już ponad 25 tysięcy ciąż!

30 lat dbałości o Pacjentów

nOvum to zaufanie

30 lat nOvum to 30 lat pięknych historii, których rezultatem jest ponad 25000 ciąż. To lata uszczęśliwionych Par, które spełniły swoje marzenie o rodzicielstwie. 30 lat zaufania Pacjentów doceniających nasze doświadczenie, gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań popartych wiedzą naukową oraz zaangażowanie 200-osobowego zespołu nOvum – ekspertów w swoich dziedzinach.

nOvum to doświadczenie

nOvum to doświadczenie

nOvum, to przede wszystkim doświadczony zespół specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, urologii, andrologii, endokrynologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, genetyki, perinatologii, diagnostyki prenatalnej, ginekologii onkologicznej, hematologii, radiologii, anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, seksuologii oraz psychologii i psychoterapii, a także położnych, pielęgniarek i specjalistów pracujących w laboratoriach.

nOvum to miejsce, gdzie rozpoczyna się kompleksowa diagnostyka i terapia problemów z zajściem bądź utrzymaniem ciąży.

nOvum to zrozumienie

nOvum to zrozumienie

Przez te 30 lat wprowadzaliśmy najnowsze i SPRAWDZONE technologie, które umożliwiły nam osiąganie imponujących rezultatów – ponad 25 000 ciąż. Nasza praca to jednak nie tylko technologia i wiedza medyczna. To przede wszystkim zaangażowanie, empatia i zrozumienie potrzeb naszych Pacjentów. Każda historia sukcesu, często po wielu niepowodzeniach w innych ośrodkach, każde narodzone dziecko, to nasz wspólny sukces i powód do dumy.

lek. Piotr Lewandowski 

nOvum to opieka

nOvum to opieka

Nasza praca, pełna pasji i profesjonalizmu, sprawia, że nOvum jest miejscem, gdzie Pacjenci czują się bezpiecznie i otoczeni są opieką. 
Dziękujemy naszym Pacjentom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam swoje nadzieje i marzenia. To dla Państwa nieustannie się rozwijamy, poszerzamy naszą wiedzę i dążymy do doskonałości, aby pomóc każdej Parze, w drodze do upragnionego rodzicielstwa. Nawet w sytuacji, w której nikt inny nie dawał na to szans.  

lek. Katarzyna Kozioł

nOvum to nadzieja

nOvum to nadzieja

Wiemy, że w doświadczeniu naszych specjalistów jest nadzieja dla Pacjentów, którzy marzą o rodzicielstwie i na spełnienie marzeń jeszcze czekają. Jeśli tylko się nie poddadzą, my będziemy ich z zaangażowaniem wspierać wiedzą i doświadczeniem. To sens naszego istnienia, nasza misja i pasja.

Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas nam zaufali.

lek. Jan Lewandowski

Masz pytania?