W jaki sposób można poprawić jakość komórek jajowych?

W jaki sposób można poprawić jakość komórek jajowych, aby były mocniejsze i miały większą szansę na zagnieżdżenie, bo jestem już po ośmiu nieudanych in vitro?

Najlepszym „testem” jakości komórek jajowych jest uzyskanie z nich (po ich prawidłowym zapłodnieniu zarówno w warunkach naturalnych, jak i poza organizmem kobiety / in vitro) prawidłowo rozwijających się zarodków, pozwalających uzyskać ciążę zwieńczoną narodzinami dziecka. Trudno jest poprawić jakość komórek jajowych, jeśli podejrzewamy, że to ona może być przyczyną niepłodności. Czasem niepowodzenie może być spowodowane słabą jakością plemników lub macicy. Należałoby przeanalizować wszystkie Pani nieudane próby in vitro, aby móc w przybliżeniu określić jakie mogą być przyczyny niepowodzeń.

Proponuję skorzystać z bezpłatnej konsultacji u dr. Lewandowskiego w nOvum – zaproszenie skierowane jest do pacjentek, które przeszły minimum dwie nieudane procedury zapłodnienia pozaustrojowego zarówno w nOvum, jak i innych ośrodkach. Celem konsultacji będzie analiza ipodsumowanie dotychczasowego sposobu leczenia oraz przedstawienie sugestii co do dalszego postępowania. Pacjentów, którzy nie leczyli się dotychczas wnOvum prosimy o zabranie pełnej dokumentacji medycznej. Zaproszenie jest aktualne do końca maja 2013r., liczba konsultacji ograniczona, by umówić spotkanie prosimy okontakt z recepcją nOvum.

Embriolog nOvum

Powrót do forum