Paulina

Chcielibyśmy z całego serca podziękować dr. Piotrowi Lewandowskiemu i całemu zespołowi Kliniki nOvum za ich nieocenioną pomoc i wsparcie w naszej drodze do ciąży.
Przez 4 długie lata szukaliśmy odpowiedniego specjalisty, ale dopiero dr Piotr Lewandowski postawił trafną diagnozę i rozpoczął skuteczne leczenie, eliminując wszystkie potencjalne problemy, o których nikt wcześniej nie pomyślał. Pan doktor jest pierwszym tak bardzo zaangażowanym, empatycznym lekarzem, na jakiego trafiłam. Na pomoc w nagłych sytuacjach można liczyć nawet w święta, to jest naprawdę coś wyjątkowego. Diagnostyka trwała kilka miesięcy, ale nigdy nie czułam się tak zaopiekowana i pewna, że jestem w dobrych rękach. Wszystkie zabiegi (nawet znieczulenie ogólne, którego się bałam) wspominam bardzo, bardzo miło. Cały zespół Kliniki nOvum jest nie tylko profesjonalny, ale też niesamowicie życzliwy i zaangażowany. Chciałabym podziękować Paniom położnym i pielęgniarkom za wsparcie podczas każdej wizyty. Szczególne podziękowania dla Pani położnej Pauliny Bieniek za wyjątkową opiekę i zaangażowanie. To istny Aniołek!
Aktualnie jestem w 8. tygodniu ciąży, a to wszystko dzięki Klinice nOvum, gdzie niemożliwe staje się możliwe.
Klinikę nOvum polecam każdej osobie, która ma problemy z zajściem w ciążę. Skorzystajcie z pomocy tych wspaniałych ludzi!

Dziękujemy z całego serca za spełnienie naszego marzenia.

Powrót do historii pacjentów